Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
  • O kursie
  • Terminy
  • Świadectwa
  • Organizatorzy
  • Inne kursy

NoweZycie_teaser-1.png

Nowe życie... ile razy to słyszałeś(aś)... zacznij od nowa, zmień wygląd, zrób kasę, zmień siebie, zmień wszystko....

Na tym kursie NOWE ŻYCIE daje sam Bóg - Twój Stworzyciel. Ten, który zna Ciebie od początku.

Czy ten, który pisał Twoją instrukcję obsługi może się mylić?

 

Narzędzia osobiste

SNE św. Barnaby w Poznaniu

Terminy kursów:

Informacje o organizatorze:

Szkoła Nowej Ewangelizacji (SNE) św. Barnaby działa w Poznaniu od 1996 roku. Została założona po dwóch latach uczestniczenia członków poznańskich wspólnot chrześcijańskich w kursach prowadzonych przez Szkołę Nowej Ewangelizacji św. Pawła w Kielcach.

SNE św. Barnaby współpracuje z parafialną Szkołą Nowej Ewangelizacji św. Jakuba w Lesznie, SNE św. Marka w Stryszawie oraz Szkołami skupionymi wokół biura krajowego SESA Polska. Wchodzi w skład Krajowej Rady Dyrektorów Katolickich Kerygmatycznych Szkół Nowej Ewangelizacji oraz jest członkiem ACCSE 2000 - Stowarzyszenia Koordynatorów Katolickich Szkół Nowej Ewangelizacji.

Po przeszło pięciu latach działalności SNE św. Barnaby w Poznaniu Arcybiskup Juliusz Paetz erygował dnia 2 lutego 2002 roku Katolickie Stowarzyszenie w Służbie Nowej Ewangelizacji Wspólnota św. Barnaby oraz zatwierdził jego statut. Stowarzyszenie nasze posiada osobowość prawną i jest prawną ramą działalności SNE św. Barnaby,  SNE św. Jakuba w Lesznie i wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym "Jeshuah".

Strona WWW: http://www.sne.poznan.pl

Odpowiedzialny: Piotr Bączyk

Adres:
ul. Forteczna 53, Poznań

Spotkania: Zapraszamy do odwiedzenia strony

Email: sekretariat@sne.poznan.pl

Więcej kursów?

Jeżeli organizujesz  Kurs Filipa lub Nowe Życie, i chcesz, aby informacja o nim pojawiła się na tej stronie, skorzystaj z tego formularza.